| hangszedő és tű | |
|---|---|
| Frekvencia átvitel | 20 – 25 000 Hz-ig |
| Csatorna szeparáció | 25 dB (1 kHz) |
| Vertikális követési szög | 20° |
| Nyomóerő-tartomány | 1,8-tól 2,2 g-ig (2,0 g ajánlott) |
| Tű konstrukció | Micro Linear |
| Ajánlott terhelő impedancia | 47 kiloohm |
| Tekercs impedancia | 3,2 kiloohm (1 kHz) |
| DC ellenállás | 750 ohm |
| Tekercs induktancia | 480 mH (1 kHz) |
| Kimeneti feszültség | 3,2 mV (1 kHz, 5 cm/s) |
| Output Balance | 1,0 dB (1 kHz) |
| Tűszár | Keskenyedő alumíniumcső |
| Statikus engedékenység | 20 × 10-6 cm/din |
| Dinamikus engedékenység | 7 × 10-6 cm/din (100 Hz) |
| Méretek | 29,0 mm (1,1″) × 18,3 mm (0,72″) × 17,5 mm (0,69″) (Ma×Szé×Mé) |
| Ajánlott terhelő kapacitás | 150 – 250 pF-ig |
| Cseretű típusa | AT-VMN40xML* (külön kapható) |
| Tű görbületi sugara | 2,2 × 0,12 mil |
| Típus | VM |
| Tömeg | 20,3 g (0,72 oz) |
| Notes | *1 A termék cseretűje az AT-VMx sorozatú termékekhez használható. Ebben a sorozatban különböző profilú és szerkezetű cseretűket kínálunk. További részletekért látogasson el az Audio-Technica weboldalára. A termék fejlesztése érdekében a termék előzetes értesítés nélkül módosítás tárgyát képezi. |
Hangszedők, Headshell termékek, Tűk és hangszedők
Audio Technica AT-VM740xML/H Headshellbe szerelt hangszedő szett
121 200 Ft
Az AT-VM740xML/H szett tartalmazza az AT-LT10 univerzális headshellt, amire előre felszereltük az AT-VM740xML hangszedőt. Az AT-VM740xML a frissített AT-VMx sorozat része, amely a felhasznált anyagokban és műszaki megoldásokban is olyan változásokat hoz, amelyek tovább finomítják a hangzást, elsősorban a gyorsabb zenei tranziensek és a dinamika tekintetében.






Értékelések
Még nincsenek értékelések.