| hangszedő és tű | |
|---|---|
| Frekvencia átvitel | 20 – 25,000 Hz |
| Csatorna szeparáció | 23 dB (1 kHz) |
| Vertikális követési szög | 23° |
| Vertical Tracking Force | 1.8 to 2.2g (2.0g standard) |
| Tű konstrukció | Egy tömbből csiszolt |
| Ajánlott terhelő impedancia | 47,000 Ω |
| Tekercs impedancia | 3.3 kΩ (1 kHz) |
| DC ellenállás | 485 Ω |
| Tekercs induktancia | 550 mH (1 kHz) |
| Kimeneti feszültség | 3.5 mV (@ 1 kHz, 5 cm/sec) |
| Kimeneti csatorna egyensúly | 1.5 dB (1 kHz) |
| Tűforma | Microline |
| Tűszár | Alumínium cső |
| Statikus engedékenység | 20 x 10 – 6 cm / dyne |
| Dinamikus engedékenység | 10 x 10 – 6 cm / dyne (100 Hz) |
| Felfogatás | 1/2” centres |
| Méretek | 21.2 × 21.4 × 62.4 (mag x szél x mély, mm) |
| Modell | AT-VM95ML/H |
| Ajánlott terhelő kapacitás | 100-200 pF |
| Cseretű típusa | AT-VMN95ML |
| Tű méret | 2.2 x 0.12 mil |
| Típus | VM Sztereó duál mágneses |
| Tömeg | 15.5 g |
| Tekercshuzal | T.P. Réz |
Audio Technica AT-VM95ML/H VM95 sorozatú Microline sztereó hangszedő HS6 headshellen
74 500 Ft
- AT-VM95ML hangszedő AT-HS6BK headshellre szerelve
- Teljes tömeg: 15.5g
- Összeszerelve és tesztelve az Audio-Technica Fukui (Japán) gyárában
VM95 sorozat – kompatibilitás
Minden hangszedő gyémánt tűje elkopik bizonyos idő után.
A kúpos tű körülbelül 500 óra lejátszás után, az eilliptikus 300 óra után, a Microline 1000 óra után és a Shibata úgy 800 órányi lejátszás után számít kopottnak.
A VM95 sorozatú duál mozgómágneses hangszedőnk szinte örök időkig használható, cserélhető tűje révén. Nem szükséges komplett hangszedőt vásárolni, ha a tű elkopott, egyszerűen vásárolhat a hangszedőhöz egy a korábbival megegyező cseretűt, de akár tovább is fejlesztheti a hangszedőjét egy másik fajta tűvel a sorozatból.
A VM95 sorozat hat hangszedője ugyanazt a testet alkalmazza, így mind a hatféle tű tökéletesen kompatibilis.
AT-VMN95C
AT-VMN95E
AT-VMN95EN
AT-VMN95ML
AT-VMN95SH
AT-VMN95SP
Microline tű
A mikrolineáris profilú gyémánt tű kiterjesztett magasfrekvenciás átvitelt kínál, valamint kisebb kopást és torzítást, mint az elliptikus vagy a konvencionális Line Contact.
HS6 headshellre szerelve
Az AT-VM95ML hangszedő egy 9g-os alumínium öntvény headshellre van felszerelve






Értékelések
Még nincsenek értékelések.